top of page

Píš pre nás a štartuj zadarmo!

Zaujal ťa nadpis? Určite nejde len o „clickbait.“ Ak rád píšeš a zároveň aj pretekáš, určite čítaj ďalej.

Sme prvá športová organizácia v Hlohovci, ktorá rozvíja cyklistické aktivity aj pre širokú verejnosť. Našou prioritou je vždy bezpečnosť našich cyklistických členov na ceste. Vďaka našim aktivitám sme sa rozrástli natoľko, že sme sa rozhodli ponúknuť vám možnosť, stať sa jedným z nás aj na našom blogu. Hľadáme totiž pravidelných, ale aj nepravidelných prispievateľov, ktorí sa budú deliť o zážitky z pretekov či cyklo-výletov formou písaného článku.


Ako to funguje?

V prvom kroku od teba budeme chcieť vidieť aspoň jeden napísaný článok zo sveta cyklistiky, aby sme vedeli do čoho ťa je treba ešte zasvätiť. :-) V druhom kroku ti vysvetlíme naše princípy, povieme ti, ako náš blog funguje a aké budeš mať výhody aj mimo webu.

Čo ale znamená „štartuj zadarmo?“

Tak, ako sa vo svete vraví „oko za oko, zub za zub,“ ani tu to nebude inak. Chceš štartovať na akýchkoľvek pretekoch na Slovensku zadarmo? Tak potom je to oukej a tebe stačí napísať z týchto pretekov len plnohodnotnú reportáž, v ktorej našim a mimochodom neskôr už aj tvojim čitateľom sprostredkuješ svoje zážitky. Takto za celú sezónu ušetríš veľa peňazí, ktoré vieš neskôr použiť na inú investíciu.

Nemaj obavy

Ak si ešte nikdy nepísal žiadny článok, tak nezúfaj. Radi ťa to naučíme. Prezradíme ti naše tipy, aby tvoje články mali hlavu aj pätu. Nemusia to byť články len z pretekov. Ak ťa baví svetová cyklistika, radi ti dáme priestor. Našim autorom nebudeme brániť v žiadnej téme. Svoje články nájdeš uverejnené na našich webových či Facebook-ových stránkach a vďaka nim si postupne získaš svoju fanúšikovskú komunitu.

Ideš s nami do toho?

Neváhaj ani sekundu a kontaktuj nás prostredníctvom nášho krátkeho formuláru, ktorý nájdeš v prelinku na tejto stránke.


Nezabudni tento článok aj prezdieľať. Tešíme sa na teba!

bottom of page