top of page

Ponúkame propagáciu Vašich akcií!

Náš Facebook-ový účet Cyklisti z okolia Hlohovca čoskoro dosiahne 500 sledovateľov. Pri tejto príležitosti ponúkame novú možnosť a to formou pomoci Vášmu projektu. Nemusí sa jednať výhradne len o cyklistiku!

Ako Vám vieme pomôcť?

Rozhodli ste sa zrealizovať svoj vlastný projekt, no nemáte dostatok pomocnej sily na jeho uskutočnenie? Nechajte to na nás!

Ponúkame Vám bezplatnú propagáciu Vášho projektu, najviac však do termínu dva týždne pred uskutočnením projektu.

Počas plynutia dvoch týždňov pred spustením projektu si už budete musieť za propagáciu zaplatiť.


Okrem propagácie Vám vieme ďalej pomôcť s grafickým návrhom propagačných materiálov, fotografovaním samotnej akcie, zabezpečenie akcie, spoluorganizácia akcie...


„Nakoľko máme za sebou kus dobrej a aj veľkej práce, rozhodli sme sa svoje niekoľkoročné organizátorské "a posteriori" poskytnúť aj nováčikom, ktorý sú v tomto smere noví. Nebránime sa však ani spolupráci so staršími, zaužívanými akciami.“ Okomentoval príležitosť predseda Dominik Tvrdý.


Máte záujem, no stále neviete čo pre to spraviť?

Propagácia vašej akcie na našom Facebook-ovom účte zadarmo bude len raz (jeden príspevok) a len do termínu maximálne dva týždne pred konaním. Sami si určíte deň a čas, kedy má byť akcia nami propagovaná. Jedinou podmienkou však je, aby ste nám poslali krátky opis vašej akcie, dátum a čas konania. K tomu treba poslať aj plagát akcie, prípadne nejakú inú grafiku, súvisiacu s akciou. Ak plagát alebo grafiku nemáte, môžete nás o ňu požiadať a my vám ju za poplatok vytvoríme. Na tejto grafike alebo plagáte musíme byť viditeľne označení ako mediálny partner akcie a musí tam byť naše logo. pozn.: Logo zašleme po oslovení mailom.

Platená propagácia je pre reklamu Vašej akcie lepšia v tom, že pre Vašu akciu vytvoríme propagačný plán, podľa ktorého ju budeme propagovať. Samozrejme platí podmienka - umiestnenie nášho loga do Vašich grafík ako mediálny partner podujatia. Po skončení propagácie Vám mailom pošleme mediálny zásah (počet videní, zdieľaní, interaktivita s príspevkom).

Cena grafiky, ako aj fotografovanie je pre každú akciu rôzna a individuálna. Uprednostňujeme osobné stretnutie (v prípade nedostatku času - online komunikácia).

V prípade, že máte záujem o grafiku aj fotografovanie Vašej akcie, platenú propagáciu máte u nás ako bonus.


Cenu za spoluprácu, resp. výpomoc na Vašej akcii si určujeme podľa náročnosti, vzdialenosti, či iných faktorov. Orientačnú sumu Vám však vieme povedať, ak nás bližšie oboznámite s Vašou predstavou.


Prečo by ste mali kontaktovať práve nás?

S organizáciou športových podujatí máme skúsenosti už cez 4 roky. Za ten čas sme vytvorili niekoľko vlastných akcií,

-spolupodieľali sme sa s mestom Hlohovec na organizácii cyklistických podujatí,

-na medzinárodných pretekoch Sereďmaratón máme pozíciu "Koordinátor dopravy a bezpečnosti",

-máme za sebou spoluprácu aj s Nitrianskym cyklomaratónom

-na najprestížnejších slovenských cyklistických pretekoch Okolo Slovenska pomáhame už druhý rok,

-zabezpečovali sme ako dobrovoľníci Majstrovstvá Slovenska a Česka v cyklistike.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na náš:Comments


bottom of page