top of page

Pozvánka na pokračovanie „Po Trase Sereďmaratónu!“

Updated: May 5

Nesúťažná cyklojazda


Cyklisti z okolia Hlohovca vás opäť srdečne pozývajú na tréningovú jazdu Po trase 18. ročníka DHL Sereďmaratónu!Je to skvelá príležitosť, ako sa pripraviť na nadchádzajúci maratón a spoznať trasu v plnej paráde.


Kedy a Kde: Dátum: 05.05.2024 Čas: 10:00 hod. Miesto: Hlohovec, železničná stanicaAko To Bude Prebiehať:

  • Tempo: Plánujeme jazdu v tempách od 25 do 40 km/h, aby sme zohľadnili rôzne úrovne zdatnosti.

  • Trasa: 60 kilometrov plných výziev a úžasných výhľadov.

  • Prevýšenie: 680 metrov

  • Typ bicykla: Cestný, gravel

  • Bezpečnosť: SCS - SafetyCar Slovakia sa postará o vašu bezpečnosť v doprave aj na trati.  • Občerstvenie: V autách budú k dispozícii rôzne pochúťky od našich partnerov. (banány, vody, orechovníky...)

  • Žrebovanie: Po vyplnení mailu nižšie, vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa 50% zľavu na účasť 18. ročníka DHL Sereďmaratón!Začnite sezónu správne: Pripojte sa k nám a získajte cenné skúsenosti pred 18. ročníkom DHL Sereďmaratónu. Ale nezabudnite, každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť a musí dodržiavať pravidlá bezpečnosti a cestnej premávky.


Registrácia: Pre zúčastnenie sa stačí vyplniť svoju emailovú adresu nižšie, a ste v hre o zľavu na 18. ročník DHL Sereďmaratón!
Pomôžte nám svojim dobrovoľným príspevkom byť ešte lepšími pri organizácii takýchto jázd. Svoj príspevok môžete odovzdať na štarte druhej tréningovej jazdy. Bude určený na pokrytie nákladov, spojených s "Po trase Sereďmaratónu 2/2"


Tešíme sa na stretnutie s vami na trati! Buďte s nami a zažite nezabudnuteľný cyklistický zážitok!


ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Jazdíme v plnej premávke, počas celej jazdy cyklisti smú jazdiť najviac v trojici vedľa seba a to medzi sprievodnými vozidlami. Mimo vozidiel je potrebné striktne dodržiavať dopravné predpisy. Z pelotónu nie je povolené vchádzať do protismeru jazdy, obchádzať prvé sprievodné vozidlo ani nijak obmedzovať plynulosť pelotónu.


Prvé vozidlo diktuje rýchlosť, ktorá platí pre všetkých. Tí, ktorí z pelotónu vypadnú, ich počkáme podľa možnosti na najbližšom možnom odpočívadle. Obe vozidlá zo spoločnosti SafetyCar Slovakia disponujú vysielačkami, cez ktoré komunikujú ohľadom púšťania civilných vozidiel cez pelotón, preto vás žiadame k rešpektovaniu vyššie spomenutých pravidiel.Počasie by počas tréningovej jazdy malo byť jasné a my by sme si tak mali spoločne užívať slnečné jarné lúče.


Každý štartuje na vlastnú zodpovednosť a štartom na akcii automaticky súhlasíte s podmienkami GDPR a spracovaním vytvorených záberov počas tréningu na marketingové účely.

Comments


bottom of page