top of page

Pozvánka na tréningovú jazdu „Po Trase Sereďmaratónu!“

Updated: Apr 28

Nesúťažná cyklojazda!


Cyklisti z okolia Hlohovca pod záštitou Sereďmaratónu, vás srdečne pozývajú na tréningovú jazdu po trase 18. ročníka DHL Sereďmaratón!Je to jedinečná príležitosť na to, aby ste si vyskúšali trasu a získali potrebné skúsenosti pred samotným maratónom.


Kedy a Kde: Dátum: 28.04.2024 Čas: 10:00 hod. Miesto: Sereď, Námestie SlobodyAko to bude prebiehať:

  • Tempo: Plánujeme jazdu v tempách od 25 do 40 km/h, aby sme zohľadnili rôzne úrovne zdatnosti.

  • Trasa: 70 kilometrov plných výziev a krásnych výhľadov.

  • Prevýšenie: 490 metrov s úchvatnými záchytnými bodmi v Seredi, Hlohovci a Alekšinciach.

  • Bezpečnosť: SCS - SafetyCar Slovakia sa postará o vašu bezpečnosť v doprave aj na trati.

  • Občerstvenie: V autách budú k dispozícii rôzne pochúťky od našich partnerov (energy gély, banány, vody, orechovníky).

  • Žrebovanie: Na každej jazde vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa 50% zľavu na účasť na Sereďmaratóne!

  • Štartovné: Dobrovoľný príspevokZačnite sezónu správne: Pripojte sa k nám a získajte cenné skúsenosti pred 18. ročníkom DHL Sereďmaratónu. Ale nezabudnite, každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť a musí dodržiavať pravidlá bezpečnosti a cestnej premávky.


„Trasu nie je možné zverejniť celú, aj keď je na ňu veľký dopyt. Avšak nemáme ešte po oficiálnej tlačovej konferencii. Po nej zverejníme kompletne všetky informácie, týkajúce sa 18. ročníka DHL Sereďmaratónu. O dátume tlačovej konferencii vás budeme v najbližších dňoch informovať prostredníctvom sociálnych sietí a tiež nevylučujeme na nej verejnosť.“ vysvetľuje Angelika Královičová, hovorkyňa a mediálny koordinátor.„Trasa tento rok prináša obrovské zmeny s porovnaním minulých rokov. Mnohí sa zaujímajú o horské prémie, iní o tie rýchlostné. Tento rok si sľubujeme veľa výziev, čo sa týka zabezpečenia trasy, ale aj veľa zážitkov, ktoré sa istotne budú páčiť aj našim pretekárom. Veľa nám dal aj dotazník, ktorý bolo možné vyplniť po ukončení minuloročných pretekov.“ dodáva koordinátor dopravy a autor trate.


Registrácia: Pre zúčastnenie sa, stačí vyplniť svoju emailovú adresu nižšie, a ste v hre o 50% zľavu na štartovné DHL Sereďmaratón!

Oproti minulým rokom prešlo zmenou aj štartovné. Obe tréningové jazdy budú za dobrovoľný príspevok, ktorý je určený na pokrytie všetkých nákladov, spojených s tréningovými jazdami.


Počasie na nedeľu vyzerá, že bude cyklistike priať, avšak sa miestami môžeme stretnúť s protivetrom. Pevne veríme, že tento faktor nikoho od zajtrajšieho "teambuildingu" Sereďmaratónu neodradí.


Ak by ste mali na sebe niečo teplé a časom by ste sa chceli od vecí odbremeniť, naše sprievodné vozidlá od SCS vám budú plne k dispozícii.
Pauzy plánujeme na vyznačených miestach (Sereď, Hlohovec, Alekšince), prípadne podľa potreby a dohody.


Žiadame cyklistov, aby dodržiavali organizačné pokyny, aby jazdili v trojici medzi dvomi sprievodnými vozidlami a postupne sa striedali. Ak bude menší počet cyklistov zaostávať, prosíme, dodržujte dopravné predpisy. Každý štartuje na vlastnú zodpovednosť a štartom na akcii automaticky súhlasíte s podmienkami GDPR a spracovaním vytvorených záberov počas tréningu na marketingové účely.


Tešíme sa na stretnutie s vami na trati! Buďte s nami a zažite nezabudnuteľný cyklistický zážitok!


S pozdravom, Cyklisti z okolia Hlohovca

Comments


bottom of page