top of page

Pozvánka: Vážsky prológ

Updated: Mar 18

S radosťou vás pozývame na úžasný cyklistický zážitok plný dobrodružstva a krásnych výhľadov - na Vážsky prológ!Nesúťažná cyklojazda!

Dátum konania: 24. marca 2024 (nedeľa)

Čas: 13:00

Trasa: Hlohovec - Piešťany - Hlohovec

Miesto štartu: Hlohovec, Železničná stanica

Cieľ: Reštaurácia SPILKA Terasa, Hlohovec, Hollého 1

Štartovné: Dobrovoľný príspevok

Daj o sebe vedieť v udalosti na Facebooku: https://fb.me/e/1Uq6PXdGf

Pridaj sa k nám do skupiny na STRAVE: https://www.strava.com/clubs/341252Začiatok našej rovinatej cyklojazdy je naplánovaný v malebnom mestečku Hlohovec, na železničnej stanici, odkiaľ sa spolu so sprievodnými vozidlami od SafetyCar Slovakia a v spolupráci s mestskou políciou v Hlohovci i v Piešťanoch, vydáme na pútavú cestu cez Leopoldov a okolitý kraj. Naše dobrodružstvo nás povedie popri rieke Váh, až do Piešťan, kde si podľa potreby oddýchneme na Lodenici.Dĺžka trasy: 44 kilometrov

Predpokladaný čas príchodu: 15:00 hod.

GPX súbor na stiahnutie:

SocialRideHC 2024 Vážsky prológ
.gpx
Download GPX • 330KB

Po krátkej prestávke sa vydáme späť na cestu, cez obec Banka po Koplotovce, aby sme si užili krásu jarnej prírody Slovenska a užili si spoločný čas s ostatnými nadšencami cyklistiky.

Pomyselná cieľová čiara opäť čaká v Hlohovci, v reštaurácii SPILKA Terasa, kde nás čaká osviežujúce občerstvenie v podobe výborného oroseného pivka 10° pre každého účastníka zadarmo a príležitosť na zdieľanie zážitkov z našej jazdy. Každý účastník dostane zľavu na svoju objednávku.Toto cyklistické podujatie je nielen príležitosťou na pohyb a zábavu, ale aj na spoznávanie nových miest a stretávanie nových ľudí s rovnakou vášňou pre bicykel.


"Celá cyklojazda je určená pre všetkých a teda zadarmo. Ak by ste sa ale rozhodli nás podporiť, môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom. A ak sa nás rozhodnete podporiť, spravíme tak aj my prostredníctvom nášho partnera SPILKA Terasa. Za každý dobrovoľný príspevok vás odmeníme malým darčekom. Vyzbierané príspevky nám pokryjú náklady, spojené s Vážskym prológom a ostatok poslúži na zlepšovanie poskytovaných služieb počas ďalších cyklojázd." vysvetľuje predseda Dominik Tvrdý.


Po príchode do cieľa môžete svoje bicykle nechať vonku alebo vo vyhradených priestoroch partnera Spilka Terasa.


Ak by ste mali záujem o členstvo u nás, budeme radi, ak na mieste oslovíte náš tím CzOH alebo nás kontaktujte priamo tu!

Tešíme sa na vás a vašu účasť na Vážskom prológu!"Naše bezpečnostné vozidlá budú počas celej trasy zabezpečovať plynulosť a bezpečnosť v cestnej premávke. Ak sa niekto z cyklistov rozhodne predbehnúť tieto sprievodné vozidlá, môže byť z cyklojazdy vyradený organizátorom. To sa vzťahuje aj na cyklistov, ktorí nebudú stíhať tempu 25 až 30 km/h, neznamená to však, že sa nebudeme snažiť prispôsobiť rýchlosť aj slabším. Navyše "naháňači" kondície budú mať možnosť dobehnúť nás počas krátkej zastávky v Piešťanoch." dopĺňa hovorkyňa združenia Cyklisti z okolia Hlohovca, Angelika Královičová.


Sleduj nás na sociálnych sieťach:


*Štartom na našich podujatiach automaticky súhlasíte s našimi pravidlami, ktoré budú vysvetlené pred štartom akcie. Každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť a organizátori za vzniknuté škody na majetku alebo zdraví nenesú zodpovednosť.

Podmienky štartu:

Mať základné vybavenie cyklistu (prilba, dobrá nálada...)

Naša akcia vyhovuje najmä cestným a gravel bicyklom.


Partneri
Partnerské inštitúcie
Mediálni partneri

1 Comment


🤩🚴‍♂️

Like
bottom of page